Kniha návštěv

Arogantní a nepříjemná

Alexandra Valinová | 30.05.2024

Na masáž jsem se objednala přes Slevomat, nevěděla jsem kam jdu … dorazila jsem tedy o dvacet minut dříve. Paní masérka mě se slov y: “To si děláte srandu… jděte pryč a přijďte ve čtyři (kdy už mě měla masírovat)…” vyhodila z domu. Masáž jsem reklamovala a varuji případné klientky před návštěvou. Přitom by stačilo říct - posaďte se, vydržte 15 minut, potřebuji si odpočinout. Takhle jsem ztratila dvě hodiny na cestě a možná i peníze za voucher … ale nedovolila bych, aby na mě takto negativní a nepříjemný člověk byť jen sáhl.

Jděte jinam

Jitka Pišlová | 19.11.2022

I když objednání bylo rychlé, prostředí čisté včetně jemně zurčící vody a tiché relax. hudby, OPAKOVAT NEBUDU:
- do doby "masáže" 45 minut se započítaly i úvodní dotazy ke zdraví, dg. a váhání (cca 10 minut) + svlékání / oblékání
- zbylá půlhodinka představovala několik minut nahřívání a pak jemné hlazení po celých zádech, žádné masírování, natož silou
- bez masírování jednotlivých obratlů (jak byla Breussova "masáž" avizována po telefonu), nebo samostatně šíje či jiných partií.

Doporučení

Rychtaříková Hana | 16.10.2015

Paní Klimentovou jsem navštívila přesně před týdnem, před touto návštěvou jsem zkusila různé masáže, ale nikam jsem se nevrátila, sem jedu za týden znovu. Paní jako jedna z mála (na základě mých zkušeností) řeší, co klientovi je, jestli ho trápí jen psychika, jestli má bolesti, zda se na něco léčí. Zajímá se o Vás jako o celek. Masáž je velice příjemná. Prostředí útulné a čisté. Bezva. Jednoznačně doporučuji.

Přidat nový příspěvek