Masáž lávovými kameny

Masáže lávovými kameny se v poslední době stávají velice vyhledávanými.
Prohřívají a uvolňují svaly, podporují krevní oběh a urychlují látkovou výměnu.
Svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle.
Pro svůj relaxační a regenerační účinek působí blahodárně na vegetativní nervový systém.
Používají se jak k prohřívání svalů, tak k masážím.
Způsob a délku masáže si určuje klient.
Masáž horkými kameny – Hot Stone Massage

Horké lávové kameny mají schopnost svaly uvolňovat a „vytáhnout“ z nich bolest a negativní energii. Když kameny postupem času chladnou, nahradí je léčitel, masér dalšími, horkými. Terapie s horkými kameny je známa u mayské i čínské kultury již přes 5000 let.

Velmi příjemná je metoda kombinující masáž lávovými kameny a účinek esenciálních, masážních olejů. Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z oblázků. Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé aniony kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

Dovážíme pravé lávové kameny určené speciálně pro masáž horkými kameny (Hot Stone Massage). Kameny vyhovují složením i kvalitou zpracování náročným požadavkům profesionálních masážních salónů. Naše lávové kameny výborně akumulují teplo, jsou dostatečně velké, a proto dokážou přijaté teplo dlouho udržet. Dovážíme pravé lávové kameny určené speciálně pro masáž horkými kameny (Hot Stone Massage). Kameny vyhovují složením i kvalitou zpracování náročným požadavkům profesionálních masážních salónů. Naše lávové kameny výborně akumulují teplo, jsou dostatečně velké, a proto dokážou přijaté teplo dlouho udržet

Účinky masáže

Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Hluboce relaxuje a harmonizuje. Postupně prohřívá celé tělo. Pomáhá detoxikaci organismu. Vyrovnává energii v těle.

Lávové kameny masáž – kdy je vhodná?

  • Pro odstranění stresu a tělesného napětí.
  • Pro stimulaci oběhu krve a lymfy.
  • Masáž lávovými kameny podporuje látkovou výměnu a detoxikaci.
  • Trápí vás nespavost? I na to masáž lávovými kameny pomáhá!
  • Zbavte se konečně bolestí hlavy, kloubů, revmatismu a křečových žil!

 

Kontraindikace

·  Masáž není vhodná v případě tuberkulózy, nádorů, otevřených ran, silného krvácení, pohmožděnin, popraskané pokožky, trombózy, zánětu žil, při křečových žilách, nebo bolesti lýtek neznámého původu.

·  Těhotné ženy (možná masáž nohou, rukou, šíje - nižší teploty) a lidé trpící cukrovkou nebo jinou nemocí by měli mít k této terapii svolení od lékaře